Ford Focus
Wagon 1.0 EcoBoost Edition Navi|D-riem vv in 2025|Airco|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 04-2027
Direct kopen, basisprijs: € 4.449,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.449,-
LEASEPRIJS: € 73,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 889,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Ford Focus |
|---|---|
| Uitvoering: | Wagon 1.0 EcoBoost Edition Navi|D-riem vv in 2025|Airco|Cruise|PDC|N.A.P|APK tot 04-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 3 oktober 2014 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 161.173 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 73,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.449,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-XPZ-73 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 74 kw / 101 pk |
| Laadvermogen: | 687 kg |
| Gewicht: | 1.213 kg |
| Wielbasis: | 265 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.900 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 655 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaallak
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Infotainment
- navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio CD speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise Control incl. ASLD
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Parkeersensoren achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) voor
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- Airco
- Cruise Control
- D-riem recent vervangen
- N.A.P. Aanwezig
- Nationale Auto Pas
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoud boekjes
- Parkeer Sensoren Achter
- RDW-leges
- start/stop systeem
- Technology Pack